Cagliari - Lazio, wynik meczu: 0-3

Cagliari - Lazio zakończony wynikiem 0-3.

Pierwsza część spotkania między Cagliari oraz Lazio zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2022-03-05 19:45 na stadionie Unipol Domus rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 28 pomiędzy Cagliari a Lazio.

Gole strzelali: C. Immobile 19' 0-1 Luis Alberto 42' 0-2 Felipe Anderson Felipe Anderson 62' 0-3 S. Milinković-Savić

Żółte kartki Cagliari: Giorgio Altare 18' Răzvan Marin 74' Matteo Lovato 90'

Żółte kartki Lazio: Adam Marušić 71' Adam Marušić 88'

Czerwone kartki Cagliari:

Czerwone kartki Lazio: Adam Marušić 88'

Główny sędzia spotkania - Fabio Maresca, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Cagliari zmierzy się już z Spezia, następne spotkania z drużynami AC Milan i Udinese. Kolejno natomiast Lazio z Venezia. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma i Sassuolo.

Liczna grupa kibiców śledzi interesujące poczynania w lidze Serie A. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy jak Giorgio Altare Adam Marušić nader często zapewniły pierwszorzędnym sympatykom wiele emocji. Wielokrotnie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty czy bramki zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między graczami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to mecze nużące. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych drużyn jak Cagliari oraz Lazio z ligi Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Unipol Domus.