Dnia 2021-09-19 16:00 miał miejsce mecz między Lazio oraz Cagliari zakończony wynikiem 2-2

Lazio - Cagliari 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Lazio i Cagliari wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2021-09-19 16:00 na stadionie Stadio Olimpico odbył się mecz ligi Serie A kolejki 4. Zmierzyły się Lazio oraz Cagliari.

Gole strzelali: C. Immobile 45' 1-0 S. Milinković-Savić João Pedro 46' 1-1 R. Marin K. Baldé 62' 1-2 João Pedro D. Cataldi 83' 2-2

Żółte kartki Lazio: Luiz Felipe 42'

Żółte kartki Cagliari: Martín Cáceres 6' Gabriele Zappa 61' Gabriele Zappa 90'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Cagliari: Gabriele Zappa 90'

Główny arbiter spotkania to Davide Ghersini, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Lazio zmierzy się już z Torino, następne spotkania z drużynami AS Roma oraz Lokomotiv Moscow natomiast Cagliari z Empoli. Następne mecze zagra z drużynami Napoli oraz Venezia.

Liczna grupa fanów śledzi fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Luiz Felipe Martín Cáceres raz za razem gwarantują fantastycznym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Stale obserwujemy przechodzące do historii bramki i asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania między piłkarzami okazują się zaciekłe, nie często zdarza się, iż są to potyczki statyczne. Zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A. Udział takich znanych zespołów jak Lazio i Cagliari z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Olimpico.