Spotkanie Lazio kontra Napoli zakończone wynikiem 1-2

Dnia 2022-02-27 19:50 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Lazio i Napoli.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lazio a Napoli wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: L. Insigne 62' 0-1 E. Elmas Pedro 88' 1-1 Fabián Ruiz 90' 1-2 L. Insigne

Żółte kartki Lazio: Ştefan Radu 71' Ciro Immobile 79' Mattia Zaccagni 82'

Żółte kartki Napoli: Mário Rui 90' Fabián Ruiz 90'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Napoli:

Główny sędzia meczu - Marco Di Bello, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Lazio zmierzy się już z Cagliari, następne spotkania z drużynami Venezia i AS Roma. Kolejno natomiast Napoli zmierzy się z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Udinese.

Dzisiaj fani śledzą ciekawe poczynania ligi Serie A. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Ştefan Radu Mário Rui nierzadko zaserwowały kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż widowiska przynudzają. Natrafiamy na widowiskowe bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Serie A. Udział takich lubianych drużyn jak Lazio i Napoli z ligi Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadio Olimpico.