Mecz Bologna - Lazio na obiekcie Stadio Renato Dall'Ara dnia 2021-10-03 10:30: wynik końcowy 3-0

Bologna - Lazio, wynik końcowy 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Bologna a Lazio wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2021-10-03 10:30 na obiekcie sportowym Stadio Renato Dall'Ara rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Bologna oraz Lazio.

Gole strzelali: M. Barrow 14' 1-0 A. Theate A. Theate 17' 2-0 M. Barrow A. Hickey 68' 3-0 M. Barrow

Żółte kartki Bologna: Adama Soumaoro 53' Lorenzo De Silvestri 90'

Żółte kartki Lazio: Sergej Milinković-Savić 52' Pedro 66' Manuel Lazzari 75' Francesco Acerbi 76' Luiz Felipe 90'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Lazio: Francesco Acerbi 76'

Główny arbiter spotkania - Davide Massa, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Bologna zmierzy się już z Udinese, następne spotkania z drużynami AC Milan oraz Napoli. Kolejno natomiast Lazio z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Marseille oraz Verona.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Interesujące zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Adama Soumaoro Sergej Milinković-Savić często zapewniają fantastycznym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że zmagania nie są warte uwagi. To też warto przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Bologna oraz Lazio i ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadio Renato Dall'Ara.