Na obiekcie Stadio Olimpico dnia 2022-03-20 17:00 odbyło się spotkanie AS Roma kontra Lazio: końcowy wynik 3-0

AS Roma kontra Lazio, wynik końcowy 3-0. W dniu 2022-03-20 17:00 na stadionie Stadio Olimpico odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 30 pomiędzy AS Roma a Lazio.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy AS Roma a Lazio zakończyła się 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: T. Abraham 1' 1-0 T. Abraham 22' 2-0 R. Karsdorp L. Pellegrini 40' 3-0

Żółte kartki AS Roma: Rick Karsdorp 48' Gianluca Mancini 53' Nicola Zalewski 73' Sérgio Oliveira 78'

Żółte kartki Lazio: Patric -5' Pedro 43' Lucas Leiva 61'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Lazio:

Sędzią głównym tego spotkania był Massimiliano Irrati, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna AS Roma zmierzy się już z Sampdoria, następne spotkania z drużynami Bodo/Glimt i Salernitana a Lazio zmierzy się z Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami Genoa i Torino.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice futbolu z entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak Rick Karsdorp Patric stale gwarantują kapitalnym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Obserwujemy wyjątkowe gole czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to potyczki mało interesujące. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. AS Roma oraz Lazio i ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadio Olimpico.