Na stadionie Stadio Olimpico dnia 2021-11-20 17:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Lazio i Juventus: 0-2

Lazio vs Juventus wynik 0-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lazio oraz Juventus zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2021-11-20 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Lazio i Juventus.

Gole strzelali: L. Bonucci 23' 0-1 L. Bonucci 83' 0-2

Żółte kartki Lazio: Elseid Hysaj 43' Pepe Reina 81' Luis Alberto 82'

Żółte kartki Juventus: Juan Cuadrado 28'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Juventus:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Di Bello. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Lazio stawi czoła Lokomotiv Moscow, następne spotkania z drużynami Napoli i Udinese a Juventus podejmie Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta i Salernitana.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki ligi Serie A. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Elseid Hysaj Juan Cuadrado wielokrotnie sprawiają fantastycznym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to widowiska nużące. Stale natrafiamy na widowiskowe asysty czy bramki, nieprzepisowe faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich orazprzeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Lazio oraz Juventus jak ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadio Olimpico.