Spotkanie między Salernitana i Lazio na obiekcie Stadio Arechi - końcowy wynik 0-3

Pierwsza połowa spotkania między Salernitana oraz Lazio zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2022-01-15 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Arechi odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Salernitana i Lazio.

Gole strzelali: C. Immobile 7' 0-1 S. Milinković-Savić C. Immobile 10' 0-2 Pedro M. Lazzari 66' 0-3 Felipe Anderson

Żółte kartki Salernitana: Andrea Schiavone 41' Luca Ranieri 63'

Żółte kartki Lazio: Danilo Cataldi 28' Manuel Lazzari 67' Luiz Felipe 69'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Lazio:

Sędzią głównym tego spotkania był Rosario Abisso, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Salernitana stanie naprzeciw Napoli, następne spotkania z drużynami Spezia i Genoa a Lazio z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta i Fiorentina.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki ligi Serie A. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Andrea Schiavone Danilo Cataldi nieraz zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Zdarzają się ostre faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki między piłkarzami są zażarte, niezwykle rzadko okazuje się, że są to zmagania statyczne. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Serie A. Udział takich legendarnych zespołów jak Salernitana oraz Lazio w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadio Arechi.