Spotkanie Salernitana kontra Lazio zakończone wynikiem 0-2 dnia 2023-02-19 14:00

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Salernitana a Lazio wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-02-19 14:00 na stadionie Stadio Arechi rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Salernitana i Lazio.

Gole strzelali: C. Immobile 60' 0-1 A. Marušić C. Immobile 69' 0-2

Żółte kartki Salernitana: Lorenzo Pirola 55' Diego Valencia 83' Dylan Bronn 88' Dylan Bronn 88' Flavius Daniliuc 90'

Żółte kartki Lazio: Matías Vecino 44'

Czerwone kartki Salernitana: Dylan Bronn 88'

Czerwone kartki Lazio:

Główny sędzia meczu - Rosario Abisso, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Salernitana zmierzy się już z Monza, następne spotkania z drużynami Sampdoria i AC Milan a Lazio podejmie CFR 1907 Cluj. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Napoli.

Coraz częściej mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi interesujące poczynania ligi Serie A. Ciekawe piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Lorenzo Pirola Matías Vecino częstokroć zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to mecze usypiające. Obserwujemy bezwzględne faule, efektowne asysty oraz gole, które gwarantują niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Z tego powodu warto przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Salernitana oraz Lazio jak ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Arechi.