Mecz Torino vs Lazio zakończony wynikiem 0-0 dnia 2022-08-20 16:30

Torino vs Lazio 0-0. Dnia 2022-08-20 16:30 na stadionie Stadio Olimpico Grande Torino rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 2. Zmierzyły się Torino i Lazio.

Po pierwszej połowie spotkania między Torino oraz Lazio wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Torino:

Żółte kartki Lazio: Sergej Milinković-Savić -5' Danilo Cataldi 49' Marcos Antonio 73' Ciro Immobile 90' Manuel Lazzari 90'

Czerwone kartki Torino:

Czerwone kartki Lazio:

Główny arbiter spotkania to Marco Piccinini, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Torino stanie naprzeciw Cremonese, następne spotkania z drużynami Atalanta i Lecce. Kolejno natomiast Lazio z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Napoli.

Liczni fani futbolu śledzą niezwykle fascynujące poczynania ligi Serie A. Fascynujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Sergej Milinković-Savić wielokrotnie serwują fantastycznym entuzjastom wiele przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, wyśmienite bramki czy asysty, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Walki między piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Serie A. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Torino oraz Lazio w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Olimpico Grande Torino.