Mecz między Lazio oraz AS Roma zakończony wynikiem 1-0 dnia 2023-03-19 17:00 na stadionie Stadio Olimpico

 

Pierwsza połowa meczu między Lazio oraz AS Roma zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-03-19 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Lazio oraz AS Roma.

Gole strzelali: M. Zaccagni 65' 1-0

Żółte kartki Lazio: Luis Alberto 25' Alessio Romagnoli 59' Matteo Cancellieri 89' Toma Bašić 90'

Żółte kartki AS Roma: Roger Ibañez 8' Roger Ibañez 32' Bryan Cristante 71' Gianluca Mancini 80'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki AS Roma: Roger Ibañez 32'

Sędzią głównym tego spotkania był Davide Massa, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Lazio zmierzy się już z Monza, następne spotkania z drużynami Juventus oraz Spezia. Kolejno natomiast AS Roma z Sampdoria. Następne mecze zagra z drużynami Torino oraz Feyenoord.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice śledzą pasjonujące starcia w lidze Serie A. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo Luis Alberto Roger Ibañez raz za razem gwarantują swoim entuzjastom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Potyczki między graczami z ligi są niezwykle zażarte, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż spotkania nie są warte uwagi. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, wspaniałe asysty czy gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Serie A. Udział takich drużyn jak Lazio oraz AS Roma z ligi Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadio Olimpico.