Spotkanie Monza kontra Lazio, wynik końcowy 0-2

Dnia 2023-04-02 13:00 na stadionie U-Power Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Monza oraz Lazio.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Monza oraz Lazio zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Pedro 13' 0-1 S. Milinković-Savić 56' 0-2

Żółte kartki Monza: Patrick Ciurria 47' Gianluca Caprari 48' Marlon 52' Giulio Donati 55' Stefano Sensi 76'

Żółte kartki Lazio: Mattia Zaccagni 59' Felipe Anderson 80'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Lazio:

Główny sędzia meczu to Matteo Marcenaro, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Monza zmierzy się już z Udinese, następne spotkania z drużynami Inter oraz Fiorentina a Lazio z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Spezia oraz Torino.

Oddani kibice śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Patrick Ciurria Mattia Zaccagni raz za razem gwarantują wyśmienitym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Nieustannie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wyjątkowe bramki i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami okazują się nader zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to mecze mało interesujące. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Serie A. Uczestnictwo takich zespołów jak Monza oraz Lazio z ligi Serie A gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak U-Power Stadium.