Dnia 2023-01-15 11:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Sassuolo i Lazio: 0-2

Sassuolo kontra Lazio, wynik 0-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sassuolo i Lazio zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2023-01-15 11:30 na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 18 pomiędzy Sassuolo a Lazio.

Gole strzelali: M. Zaccagni 45' 0-1 Felipe Anderson 90' 0-2 S. Milinković-Savić

Żółte kartki Sassuolo: Ruan 45' Jeremy Toljan 45' Rogério 64' Martin Erlić 83' Maxime López 88'

Żółte kartki Lazio: Nicolò Casale 18' Danilo Cataldi 45' Elseid Hysaj 65'

Czerwone kartki Sassuolo:

Czerwone kartki Lazio:

Sędzią głównym tego spotkania był Luca J. Pairetto, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sassuolo zmierzy się już z Monza, następne spotkania z drużynami AC Milan i Atalanta a Lazio podejmie Bologna. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan i Fiorentina.

Bardzo często liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Fascynujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Ruan Nicolò Casale nierzadko zapewniły wyśmienitym kibicom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Natrafiamy na przechodzące do historii asysty oraz bramki, nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania nużące. Zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Sassuolo i Lazio z ligi Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak MAPEI Stadium - Città del Tricolore.

Zainteresowany zakładami? Kliknij tutaj i przeczytaj artykuł!