Mecz Cagliari vs Lazio, wynik końcowy 1-3

W meczu 24. kolejki włoskiej Serie A drużyna Cagliari podejmowała u siebie ekipę Lazio. Spotkanie, które odbyło się 10 lutego o godzinie 14:00 w Unipol Domus, zakończyło się zwycięstwem gości 3-1. Już po pierwszej połowie Lazio prowadziło 1-0, a ostatecznie potwierdziło swoją przewagę, zdobywając pełną pulę punktów.

Relacja z meczu Cagliari vs Lazio

Dziś na stadionie Unipol Domus odbyło się starcie pomiędzy drużyną Cagliari a zespołem Lazio w ramach 24. kolejki Serie A. Na murawie zobaczyliśmy zaciętą walkę, która wzbudziła wiele emocji wśród kibiców.

Pierwsza połowa rozpoczęła się pełnym zaangażowaniem z obu stron. Mimo starań obu drużyn, to Lazio jako pierwsi objęli prowadzenie. To A. Deiola strzelił gola w 26. minucie, ustalając wynik na 0-1 do przerwy.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnego trafienia Lazio - tym razem to C. Immobile pokazał klasę, podnosząc wynik na 0-2. Jednak Cagliari szybko odpowiedzieli. G. Gaetano zmniejszył straty, strzelając gola w 51. minucie po asyście Zito Luvumbo.

Niestety dla gospodarzy, Lazio nie zamierzało zwalniać tempa. Felipe Anderson powiększył prowadzenie gości, strzelając bramkę w 65. minucie, ustalając wynik na 1-3.

Mecz nie obył się bez kartek. Na boisku widzieliśmy żółte kartki dla Antoine Makoumbou z Cagliari oraz dla Ciro Immobile, Alessio Romagnoli i Matías Vecino z Lazio. Na czerwone kartki nie zobaczyliśmy zawodników żadnej z drużyn.

W końcówce meczu emocje sięgnęły zenitu, ale to Lazio cieszyło się z pełnej puli punktów. Następne mecze zapowiadają się interesująco dla obu drużyn, które będą musiały stanąć naprzeciwko kolejnych wyzwań.