Spotkanie Spezia - Lazio zakończone wynikiem 0-3

Spezia - Lazio, wynik 0-3. W dniu 2023-04-14 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Spezia i Lazio.

Po pierwszej połowie meczu między Spezia oraz Lazio wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: C. Immobile 36' 0-1 Felipe Anderson 52' 0-2 Marcos Antônio 89' 0-3

Żółte kartki Spezia: Emmanuel Gyasi 30' Ethan Ampadu 33' Ethan Ampadu 84'

Żółte kartki Lazio: Danilo Cataldi 71' Marcos Antônio 81' Alessio Romagnoli 83' Matteo Cancellieri 88'

Czerwone kartki Spezia: Ethan Ampadu 84'

Czerwone kartki Lazio:

Sędzią głównym tego spotkania był Massimiliano Irrati, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Spezia stanie naprzeciw Sampdoria, następne spotkania z drużynami Monza i Atalanta. Kolejno natomiast Lazio podejmie Torino. Następne mecze zagra z drużynami Inter i Sassuolo.

Oddani fani futbolu śledzą potyczki w lidze Serie A. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Emmanuel Gyasi Danilo Cataldi nieprzerwanie gwarantują własnym stałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na ostre faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty czy bramki, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki między zawodnikami ligowymi bywają nader bezkompromisowe, nie często bywa, że są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Spezia oraz Lazio oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadio Alberto Picco.