Lazio vs Bologna, wynik meczu 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Lazio i Bologna w ramach 25. kolejki Serie A dostarczył wielu emocji fanom piłki nożnej. Spotkanie, które odbyło się na Stadio Olimpico, zakończyło się zwycięstwem zespołu Bologna 2-1, po dynamicznej grze obu drużyn. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, a ostateczna decydująca bramka padła w drugiej połowie. Mecz pozostawił wiele do analizy i komentowania, zapraszamy do zapoznania się z relacją!

Serie A: Lazio - Bologna 1-2

Dzisiaj na Stadio Olimpico odbył się gorący mecz pomiędzy drużynami Lazio i Bologna. Spotkanie rozpoczęło się o 11:30 w ramach 25. kolejki włoskiej Serie A. Sędzią głównym tego starcia był Fabio Maresca z Włoch. Na trybunach panowała gorąca atmosfera, a kibice obu drużyn nie szczędzili wsparcia swoim ulubieńcom.

Po emocjonujących dziewięćdziesięciu minutach to goście z Bologny wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 2-1. Mecz był pełen zwrotów akcji, a emocje sięgały zenitu.

Pierwszą bramkę zdobył G. Isaksen dla Lazio w 18. minucie, asystującemu C. Immobile. Jednak Bologna odpowiedziała szybko, a O. El Azzouzi wyrównał stan meczu w 39. minucie, z asystą G. Fabbiana.

Drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście, a J. Zirkzee wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie swojej drużynie w 78. minucie, po asyście V. Kristiansena. Pomimo starań gospodarzy, wynik nie uległ zmianie do końcowego gwizdka sędziego.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, arbiter ukarał żółtymi kartkami Danilo Cataldiego i Adama Marušicia z Lazio, oraz Giovanniego Fabbiana, Oussamę El Azzouziego i Michela Aebischera z Bologny. Czerwonych kartek nie odnotowano.

Po tym zwycięstwie Bologna będzie teraz zmierzać w stronę kolejnych wyzwań, w których zmierzy się z Veroną, Atalantą i Interem. Natomiast Lazio czekają starcia z Torino, Fiorentiną i AC Milan.