Lazio vs Monza, wynik meczu: 1-1

Lazio vs Monza wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lazio i Monza zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-09-23 18:45 na stadionie Stadio Olimpico rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 5 pomiędzy Lazio a Monza.

Gole strzelali: C. Immobile 12' 1-0 R. Gagliardini 36' 1-1

Żółte kartki Lazio: Nicolò Rovella 88' Luis Alberto 90'

Żółte kartki Monza: Armando Izzo 38' Dany Mota 40'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Monza:

Sędzią głównym tego spotkania był Rosario Abisso, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Lazio stanie naprzeciw Torino, następne spotkania z drużynami AC Milan oraz Celtic natomiast Monza z Bologna. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo oraz Salernitana.

Fani śledzą potyczki w lidze Serie A. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Nicolò Rovella Armando Izzo nieustannie gwarantują wyborowym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, iż spotkania nas męczą. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Lazio i Monza i ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadio Olimpico.