S.S. LAZIO - AKTUALNOŚCI I WYNIKI KLUBU

Lazio - Salernitana, wynik 4-1

Spotkanie Lazio kontra Salernitana zakończone wynikiem 4-1

W ostatnim spotkaniu Serie A drużyna Lazio podejmowała Salernitanę na Stadio Olimpico. Mecz, który odbył się 3 dni temu, zakończył się zwycięstwem gospodarzy rezultatem 4-1. Lazio kontrolowało grę od pierwszego gwizdka, uzyskując prowadzenie 3-1 jeszcze przed przerwą. Czyżby zespół miał na nowo odzyskać formę?

AS Roma vs Lazio wynik spotkania 1-0

Spotkanie AS Roma vs Lazio, wynik 1-0

W sobotnie popołudnie na Stadio Olimpico odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy dwoma rzymskimi rywalami - AS Roma i Lazio. Mecz ten, rozegrany 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:00, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil. Po pełnych napięcia 90 minutach to gospodarze cieszyli się z ważnego zwycięstwa 1-0, utrzymując prowadzenie od pierwszej połowy.

Lazio - Juventus, wynik 1-0

Na obiekcie Stadio Olimpico dnia 2024-03-30 17:00 miał miejsce mecz pomiędzy Lazio i Juventus zakończony wynikiem 1-0

W starciu dwóch potentatów Serie A, Lazio podejmowało na własnym terenie Juventu. Mecz, który odbył się 30 marca o godzinie 17:00 na Stadio Olimpico, dostarczył wielu emocji. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 1-0 nad zespołem z Turynu, gdyż bramki padły dopiero po przerwie, decydujący gol padł w drugiej połowie spotkania.

Mecz Frosinone kontra Lazio zakończony wynikiem 2-3

Frosinone kontra Lazio, wynik spotkania 2-3

Wczorajszy wieczór na Stadio Benito Stirpe obfitował w emocje podczas starcia pomiędzy Frosinone a Lazio. Mecz zakończył się wynikiem 2-3 na korzyść drużyny gości, którzy zdołali odwrócić losy spotkania po remisowej pierwszej połowie z wynikiem 1-1. Starcie to miało miejsce w ramach 29. kolejki Serie A, a widowisko zachwyciło fanów obu zespołów do samego końca.

Mecz Lazio - Udinese, wynik końcowy 1-2

Lazio vs Udinese, wynik spotkania 1-2

W dniu 11 marca 2024 roku na Stadio Olimpico odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Lazio i Udinese w ramach 28. kolejki Serie A. Po wyrównanej pierwszej połowie, która zakończyła się bezbramkowym remisem, ostatecznie to goście z Udinese wygrali spotkanie 2-1, zdobywając cenne trzy punkty. Mecz ten odbył się siedem dni temu.

Fiorentina vs Lazio 2-1

Fiorentina kontra Lazio, wynik meczu 2-1

W serii emocjonujących starć włoskiej Serie A, doszło do zaciętego pojedynku pomiędzy Fiorentiną a Lazio, który odbył się 26 lutego o godzinie 19:45 na Stadio Artemio Franchi. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy, choć po pierwszej połowie prowadzenie objęli goście. Zapraszamy do lektury szczegółowej relacji z tego starcia.

Lazio kontra AC Milan, wynik 0-1

Mecz Lazio kontra AC Milan zakończony wynikiem 0-1 na obiekcie Stadio Olimpico

W meczu 27. kolejki włoskiej Serie A pomiędzy drużynami Lazio i AC Milan, rozegranym w Stadio Olimpico, towarzyszyła nam niesamowita atmosfera. Mimo zaciętej walki na boisku, ostatecznie to goście opuścili murawę z uśmiechem na twarzy. AC Milan pokonało Lazio 1-0 po bramce, która padła po przerwie. Zmagania obu drużyn były pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Szczegółowy raport z tego starcia poniżej.

Torino - Lazio, wynik końcowy 0-2

Torino - Lazio, wynik spotkania: 0-2

W ostatniej kolejce Serie A doszło do starcia pomiędzy Torino a Lazio na Stadio Olimpico Grande Torino. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Lazio 2-0, pomimo że wynik na przerwę był remisowy 0-0. Spotkanie odbyło się 4 dni temu, dokładnie 22 lutego o godzinie 19:45.

Lazio kontra Bologna, wynik końcowy 1-2

Lazio vs Bologna, wynik meczu 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Lazio i Bologna w ramach 25. kolejki Serie A dostarczył wielu emocji fanom piłki nożnej. Spotkanie, które odbyło się na Stadio Olimpico, zakończyło się zwycięstwem zespołu Bologna 2-1, po dynamicznej grze obu drużyn. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, a ostateczna decydująca bramka padła w drugiej połowie. Mecz pozostawił wiele do analizy i komentowania, zapraszamy do zapoznania się z relacją!

Mecz Cagliari kontra Lazio, wynik 1-3

Mecz Cagliari vs Lazio, wynik końcowy 1-3

W meczu 24. kolejki włoskiej Serie A drużyna Cagliari podejmowała u siebie ekipę Lazio. Spotkanie, które odbyło się 10 lutego o godzinie 14:00 w Unipol Domus, zakończyło się zwycięstwem gości 3-1. Już po pierwszej połowie Lazio prowadziło 1-0, a ostatecznie potwierdziło swoją przewagę, zdobywając pełną pulę punktów.

Mecz pomiędzy Atalanta vs Lazio, wynik 3-1

Dnia 2024-02-04 17:00 na obiekcie Gewiss Stadium miało miejsce spotkanie między Atalanta oraz Lazio zakończone wynikiem 3-1

W miniony weekend odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Atalanta i Lazio, który miał miejsce w Gewiss Stadium. Spotkanie to było częścią 23. kolejki Serie A i zakończyło się zwycięstwem Atalanty 3-1. Mecz rozegrano 4 lutego o godzinie 17:00, a na przerwę gospodarze schodzili z prowadzeniem 2-0.