Dnia 2023-05-28 16:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Lazio oraz Cremonese zakończone wynikiem 3-2

Lazio vs Cremonese 3-2. W dniu 2023-05-28 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Lazio oraz Cremonese.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lazio a Cremonese wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: E. Hysaj 4' 1-0 C. Immobile S. Milinković-Savić 37' 2-0 Pedro P. Galdames 54' 2-1 E. Valeri M. Lazzari 58' 2-2 S. Milinković-Savić 89' 3-2

Żółte kartki Lazio: Mattia Zaccagni 72' Luca Pellegrini 81'

Żółte kartki Cremonese: Leonardo Sernicola 24' Pablo Galdames 66'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Cremonese:

Główny sędzia meczu to Antonio Giua, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Lazio stawi czoła Empoli, następne spotkania z drużynami Salernitana oraz natomiast Cremonese z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania ligi Serie A. Składające się z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Mattia Zaccagni Leonardo Sernicola niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Regularnie zdarzają się brutalne faule kończące się czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć gole i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, iż spotkania męczą fana. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Serie A oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Lazio i Cremonese w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadio Olimpico.