Na stadionie Stadio Olimpico dnia 2022-04-24 18:45 odbył się mecz pomiędzy Lazio i AC Milan: 1-2

Lazio vs AC Milan zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lazio a AC Milan wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-04-24 18:45 na stadionie Stadio Olimpico rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 34 pomiędzy Lazio a AC Milan.

Gole strzelali: C. Immobile 4' 1-0 S. Milinković-Savić O. Giroud 50' 1-1 Rafael Leão S. Tonali 90' 1-2 Z. Ibrahimović

Żółte kartki Lazio: Thomas Strakosha 8' Lucas Leiva 53' Danilo Cataldi 74'

Żółte kartki AC Milan: Fikayo Tomori 26' Pierre Kalulu 83' Zlatan Ibrahimović 85' Sandro Tonali 90'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki AC Milan:

Główny arbiter meczu - Marco Guida, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lazio stawi czoła Spezia, następne spotkania z drużynami Sampdoria i Juventus. Kolejno natomiast AC Milan z Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Atalanta.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z zapałem śledzi starcia, które dotyczą ligi Serie A. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak Thomas Strakosha Fikayo Tomori nieustannie gwarantują wyśmienitym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają nader nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż są to mecze mało interesujące. Bardzo często zdarzają się wyjątkowe asysty oraz bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Serie A i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Lazio i AC Milan i ich udział w Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Olimpico.