Genoa vs Lazio, wynik meczu - 1-4

Genoa vs Lazio zakończony wynikiem 1-4.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Genoa a Lazio wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

W dniu 2022-04-10 10:30 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 32 pomiędzy Genoa a Lazio.

Gole strzelali: A. Marušić 31' 0-1 Lucas Leiva C. Immobile 45' 0-2 M. Lazzari C. Immobile 63' 0-3 Patric 68' 1-3 C. Immobile 76' 1-4 Pedro

Żółte kartki Genoa:

Żółte kartki Lazio: Lucas Leiva 37'

Czerwone kartki Genoa:

Czerwone kartki Lazio:

Sędzią głównym tego spotkania był Gianluca Manganiello, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Genoa stawi czoła AC Milan, następne spotkania z drużynami Cagliari i Sampdoria. Kolejno natomiast Lazio podejmie Torino. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan i Spezia.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Serie A. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Lucas Leiva często zapewniły fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na brutalne faule, książkowe gole czy asysty zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się nader zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż zmagania nas męczą. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Serie A. Genoa i Lazio oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.