Spotkanie Lazio - Sassuolo na stadionie Stadio Olimpico dnia 2022-04-02 16:00: 2-1

Lazio - Sassuolo 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Lazio oraz Sassuolo wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-04-02 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 31 pomiędzy Lazio a Sassuolo.

Gole strzelali: M. Lazzari 17' 1-0 S. Milinković-Savić 51' 2-0 Luis Alberto H. Traorè 90' 2-1 L. Samele

Żółte kartki Lazio: Felipe Anderson 7'

Żółte kartki Sassuolo: Giorgos Kyriakopoulos 5' Davide Frattesi 32' Abdou Harroui 84'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Sassuolo:

Główny arbiter meczu - Antonio Rapuano, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lazio stanie naprzeciw Genoa, następne spotkania z drużynami Torino i AC Milan natomiast Sassuolo z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Cagliari i Juventus.

Wielu kibiców śledzi pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Serie A. Interesujące futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Felipe Anderson Giorgos Kyriakopoulos wielokrotnie sprawiają kapitalnym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Niesamowite walki między graczami bywają niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się, że widowiska nudzą fana. Bardzo często zdarzają się widowiskowe asysty czy gole, brutalne faule zakończone czerwoną kartką, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Lazio oraz Sassuolo i ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadio Olimpico.