Spotkanie pomiędzy Lazio i Venezia dnia 2022-03-14 19:45: wynik 1-0

Lazio kontra Venezia, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lazio oraz Venezia zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-03-14 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 29 pomiędzy Lazio a Venezia.

Gole strzelali: C. Immobile 58' 1-0

Żółte kartki Lazio: Mattia Zaccagni 42'

Żółte kartki Venezia: Aleš Matějů 28'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Venezia:

Główny sędzia meczu - Gianluca Manganiello, Italy. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Lazio stawi czoła Sassuolo, następne spotkania z drużynami Genoa i Torino natomiast Venezia zmierzy się z Spezia. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Fiorentina.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące starcia, które startują w lidze Serie A. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak Mattia Zaccagni Aleš Matějů nierzadko zapewniły wyśmienitym kibicom wiele niezapomnianych wrażeń. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, że spotkania nie są warte uwagi. Obserwujemy ostre faule, widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Serie A i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Lazio oraz Venezia jak ich udział w lidze Serie A zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadio Olimpico.